Hakkımızda

Başak Danışmanlık

BAŞAK DANIŞMANLIK 2006 yılında Samsun ilinde kurulmuş olup başta Samsun olmak üzere Karadeniz bölgesinde birçok ilde çeşitli faaliyetlerde bulunmaktadır. Gayemiz Tarım ve Danışmanlık konularında gerek üreticileri gerekse KOBİ’leri uzun süreçler boyunca meşgul edecek çeşitli uygulamaları kısa sürede maksimum titizlik içerisinde gerçekleştirerek onlara en uygun çözüm koşullarını sağlamaktır. 

BAŞAK DANIŞMANLIK olarak bugün yatığımız işleri yarın yapacağımız daha büyük işlerin teminatı olarak görüyoruz. Dolayısıyla üstlendiğimiz hiçbir çalışmada sorumsuzluk ve ihmalkârlığa yer yoktur. Bu düşünceyi benimseyip, dürüst çalışma prensipleri ve doğruluk ilkelerine sadık kalarak sektörel hedeflerimizi gerçekleştirmek için yolumuza devam edeceğiz.

Gıda ve giyim gibi yaşamsal öneme sahip sanayi dallarına hammadde sağlaması ve çevresel etkileri nedeniyle tarım sektörü tüm dünya ekonomileri için kritik bir öneme sahiptir. Bölgemizin sahip olduğu iklim özellikleri geniş bir ürün desenine imkan sağlamakta ve bölgemiz için önemli bir avantaj oluşturmaktadır. Gelişen ve hızla değişen dünyada her gün belki de her dakika tarımla ilgili çeşitli fırsatlar ortaya çıkmaktadır. Ne var ki gündelik iş yoğunluğunuzun olduğu bir çalışma ortamında önünüze çıkabilecek fırsatları takip edebilmek çok mümkün değildir. Sektörel ayrım yapmadan kurumsallaşmaya ve profesyonelleşmeye dair yenilikleri göz ardı etmek, yerinde saymaktan veya yok olmaktan başka bir sonuç getirmez.

Rakipleriniz karşısında güçlü olabilmeniz için öncelikle her konuda onlardan bir adım önde olmanız gerekmektedir. Gelişmelerden haberdar olmak kadar gelişmeleri detaylandırıp uygulamaya geçmek de başlı başına bir uzmanlık istemektedir. İşte bu noktada değişimin ve gelişimin öncüsü olarak bizim işimiz, tarımsal üretim yapan üreticilere faaliyet konularıyla alakalı fırsatları ve imkânları sunmaktır.

Başak Danışmanlık

Başak Danışmanlık

Pzt-Cum: 08:30-18:00 Cmt: 09:30-14:00